Dřevěné sochy - povrchové úpravy

Záleží jen na Vás, jak budou Vaše sochy nebo zahradní nábytek povrchově upravené. Nabízíme všechny dostupné povrchové úpravy...

Povrchové úpravy dřevěného zahradního nábytku, soch.

 

Záleží jen na Vás, jak budou Vaše sochy nebo zahradní nábytek povrchově upravené. Nabízíme všechny dostupné povrchové úpravy: od nátěrů, které se používali spíše dříve, jako je rozehřátá fermež, nebo fermež v kombinaci s terpentýnem až po nátěry moderní, jako je napouštění Bochemitem a další nátěry tenkovrstvými lazurami.

 

Povrchové úpravy pro vnitřní a venkovní použití

 
Nejdříve byste se měli rozhodnout, jestli Vaše socha bude umístěna venku nebo uvnitř. Povrchové úpravy jsou potom naprosto rozdílné. 
 

Sochy pro vnitřní použití

 
Sochy pro vnitřní použití - nejlepších výsledků dosahujeme postupem:
1. dokonalé vybroušení
2. namoření na požadovaný odstín
3. napuštění olejem: Junckers RUSTIC OIL - Vytvrzovací jednosložkový uretanový olej propůjčuje dřevu hluboký a teplý vzhled. 
 

Zahradní dekorace nebo zahradní nábytek pro venkovní použití

 
Sochy pro venkovní použití vyrábíme motorovou pilou a většinou ošetříme tímto postupem:
1. máčení Bochemit - ochrání dřevo před dřevokaznými houbami a plísněmi
2. aplikujeme nadstandardní povrchovou úpravou nátěry tenkovrstvou lazurou JOHNSTONES. Nátěr touto kvalitní venkovní lazurou se může dle potřeby kdykoli přetřít dalším nátěrem (na rozdíl od silnovrstvých lazur..)
3. nebo Junckers Decking Oil Natur, Což je vytvrzovací olej k ošetření dřeva v exteriéru. Natur znamená, že se jedná o odstín který se používá tam kde se vyžaduje přírodní vzhled povrchové úpravy. Tento výrobek zajišťuje dokonalou odpudivost vůči vodě. Věnujte pozornost stavu povrchové úpravy a včas ji renovujte. Tento nátěr není vhodný pro modřínové dřevo.
 
 

Sochu vyrobíme na zakázku - pěkné-sochy.cz