Originální dřevěná reklama

Reklamní štít vyrobený z dubového dřeva na zakázku.

To co by jinde působilo nepatřičně (jako pěst na oko) (vedle svítící Coca-Cola.....), je u stylové restaurace doplněk velmi estetický a vhodný k upoutání pozornosti kolemjdoucích. Ti jsou pak nalákáni do restaurace a o to přece jde....:-)

Dřevěná reklama

Reklamní štít vyrobený z dubového dřeva na zakázku.

To co by jinde působilo nepatřičně (jako pěst na oko) (vedle svítící Coca-Cola.....), je u stylové restaurace doplněk velmi estetický a vhodný k upoutání pozornosti kolemjdoucích. Ti jsou nalákáni do restaurace....:-)

Zákazník si objednal tento dřevěný reklamní štít  pro svou restauraci poblíž centra Pardubic. Protože stejný nápis včetně loukoťového kola používá jako logo třeba i právě na jídelním lístku, který jsem obdržel jako vzor pro výrobu. Celá vývěska je vyrobena z jednoho kusu dubové fošny. Protože bude vystavena povětrnosti, není ani rám po obvodě přiklížen, ale je vyfrézován přímo do fošny. Svisle z hora dolů je provrtána pro zavěšení nad vchodem do restaurace. Na fotografiích je napuštěna bezbarvým bochemitem, tenkovrstvou lazurou si ji už dokončí zákazník v odstínu jako je celá konstrukce zahrádky pro hosty.

Dřevěná reklama je svým designem vhodná do stylových objektů. Chcete také takovou? Neváhejte nás kontaktovat!