Jak je možné, že jsou levné šatní skříně tak levné?

Můžete mít obavu při nákupu levné šatní skříně:- je za takové peníze kvalitní? -vydrží normální domácí zatížení?-nebudu muset za půl roku kupovat novou? Veškeré starosti odpadnou při nákupu šatní skříně u dlouhodobě prověřeného prodejce, kde se skříně dávané do prodeje pečlivě vybírají..

Jak je možné, že jsou levné šatní skříně tak levné?

V jaké cenové relaci se skříně považují za "levné šatní skříně"?


"Normální šatní skříň" velikosti cca 2000 x 550 x 1200 se považuje za levnou, když stojí okolo 5000,- Kč. Materiál takových šatních skříní je lamino nebo foliovaná dřevotříska. Levná šatní skříň z masivu stojí o "trochu" více.

Zkuste navštívit prodejnu s deskovým materiálem, ze kterého se skříně vyrábějí. Spočítejte cenu materiálu a zjistíte, že bude vyšší, než cena celé hotové šatní skříně. V tu chvíli začnete přemýšlet jak to, že je celá skříň levnější, než samostatně nakoupený materiál.

Jak mohou být některé šatní skříně tak levné?

 

  1. Levnou skříň najdete především u prodejce, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
  2. Použitý materiál má menší tloušťku (na místo 18mm jen 16mm). Toto nevadí pokud je konstrukce skříně vymyšlena dobře.
  3. Není na jádro desky použita méně kvalitní dřevotříska? Je zřejmé, že mírně ano. Opět to ale při vhodné konstrukci nevadí.
  4. Není levný materiál zdravotně závadný? Všechny u nás vyráběné i dovážené materiály jsou pravidelně přezkušovány a zdravotně nezávadné jsou se zárukou. Dřevotřísky musí splňovat emisní normu E1.
  5. Na místo lamina jsou použité PVC fólie. Některé fólie nedosahují kvality povrchu lamina, při vhodném přístupu to také příliš nevadí.

 

Kde koupit levné šatní skříně?

 

S nákupem levné šatní skříně vám rádi poradíme na T-nabytek.cz v kategorii: Levné šatní skříně. Dopravu nabízíme zdarma už při nákupu nad 3000,- Kč a to kamkoliv do ČR. Všechny skříně ZDE.