Skákací trampolína - ideální pro zdravý pohyb a hubnutí

Skákání na trampolíně patří mezi nejvhodnější pohyby pro hubnutí vůbec!

Chcete zhubnout, příjemně se zapotit a takzvaně se vyblbnout?

Ideálním řešením je skákací trampolína!

 

Skákání na trampolíně na Pěkné-sochy.czPři běhání si můžete poničit klouby, při jízdě na kole nejsou záda úplně rovná, plavání také nemusí každému vyhovovat. Právě pro Vás byla vymyšlena trampolína. Nenechte se odradit, že je vhodná pouze pro děti! Navíc dnes jsou trampolíny ke skákání cenově dostupné natolik, že si je může dovolit opravdu každý.

Skákání na trampolíně má jednu obrovskou výhodu: je totiž velmi zábavné! Během skákání dochází k posilování hlubokých zádových a břišních svalů a přitom se nemusíte soustředit na žádné složité cvičební sestavy. Skákání je natolik "měkké", že se nemusíte obávat problémů s koleny a přitom hubnete daleko rychleji, než u jiných sportů. Výsledky na sobě uvidíte již za několik dní!

Bezpečnost skákání na trampolíně

U trampolín, které jsou výše od země, jsou velmi vhodné ochranné sítě. (Pro dětské skákání jsou naprosto nutné!). K samozřejmostem by měl patřit i nástupní žebříček. Na řadě hřišť je zakázáno chodit na trampolínu v obuvi. Bez obuvi se ale zvyšuje pravděpodobnost vykloubení prstu nebo například ulomení nehtu...

OBJEDNAT SKÁKACÍ TRAMPOLÍNU

 

Na skákací trampolíně se vyblbne opravdu každý!