Venkovní nábytek pro letní dny

Pro příznivce venkovního nábytku v dřevěném provedení, nabízíme bohatý výběr kvalitního nábytku. Životnost venkovního nábytku prodloužíte drobnou údržbou..

Venkovní nábytek pro letní dny

Pro trávení příjemných letních dní s rodinou nebo například grilování s přáteli, jistě využijete venkovní nábytek.

Venkovní nábytek je logicky určen pro venkovní použití. Takový nábytek snadno vydrží rozmary letního počasí. Na zimu je lépe takový nábytek uskladnit do suché kolny a pod.

Rozdělení venkovního nábytku dle materiálů:

 

Kovový zahradní nábytek

patří mezi zahradní nábytek, který jen tak snadno nezničíte. Díky materiálu kov mohou být konstrukce subtilní a tím designově velmi zajímavé. Kovový zahradní nábytek umožní umocnit osobitý styl Vaší zahrady.

Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek lidé milují právě pro svůj přírodní původ i vzhled. Takový nábytek ale vyžaduje trochu údržby. Kvalitní dřevěný zahradní nábytek najdete i u nás v kategorii dřevěný zahradní nábytek.

Ratanový zahradní nábytek

Nábytek z umělého ratanu je trendem poslední doby. Od pravého ratanu ho téměř nerozeznáte. Ten umělý nevyžaduje skoro žádnou údržbu.

Všechny uvedené typy venkovního nábytku výrobci i volně kombinují a dosahují tak ještě zajímavějších designů. A tak jsou k vidění například kovové podnože s dřevěnou stolovou deskou apod...