Vyrobte si skříně s posuvnými dveřmi sami

Nevyrábíme pouze zahradní dekorace nebo zahradní nábytek. Věnujeme se i výrobě nábytku na míru a tak si dovoluji sepsat pár rad pro kutily, kteří si chtějí svou vysněnou skříň s posuvnými dveřmi vyrobit sami. Předpokládá se, že kutil bude mít dostatek odvahy a hlavně duševní sílu celou akci dotáhnout do vítězného konce. Pro někoho, kdo nábytek nevyráběl nikdy, to zase tak úplně jednoduché není.

Vyrobte si skříně s posuvnými dveřmi sami

Dnes jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi více/méně standardním vybavením každé domácnosti. Posuvné dveře mají nesporné výhody jako šetření prostorem před skříní, snadná manipulace s posuvnými dveřmi, které mohou být i značně veliké, dokonalý přístup do skříně..

Kolik stojí skříně s posuvnými dveřmi?

Skříně s posuvnými dveřmi sériově vyráběné stojí cca od 5 do 15 ti tisíc Kč včetně dopravy. Pokud ale toužíte po skříni s posuvnými dveřmi vyrobenou na míru, cena začíná na 20 tis. a může se vystoupat mnohem výše dle zvolených rozměrů, materiálů a kování. Průměrná cena skříně s posuvnými dveřmi vyrobená z lamina, dvoje posuvné dveře, police, šatní tyč a pár drátěných šuplíků je okolo 30 tis. Kč. Pokud chcete luxus v podobě eloxovaného hliníku, kaleného skla, výsuvů s tlumeným dovřením ne materiálu masiv, částka 30 tis. Kč vám nebude stačit ani náhodou. A  zde může být pro šikovného kutila prostor pro ušetření financí.

Skříně s posuvnými dveřmi svépomocí

Právě pro Vás jsem dal dohromady podrobný návod na výrobu svépomocí. Je k nalezení je na nabytek-dnes.cz v článku jak vyrobit šatní skříně s posuvnými dveřmi svépomocí. Je tam množství fotografií a "časosběrné" video z montáže skříně.